תפריט צרו קשר התקשר
logo

אודות

אודות

דפוס נהרי בע"מ בניהולו של שמואל נהרי, הינו עסק משפחתי הקיים כבר מעל 40 שנה. אנו ידועים בזכות היחס האישי ותשומת הלב המוקדשת לכל עבודה, משלב הגרפיקה עד שלב התוצאה המוגמרת. אנו מבצעים הדפסות אופסט, בלט (הטבעת פוילים כמו זהב או כסף) ודפוס דיגיטלי איכותי.

במחלקת האופסט: מכונת המדה שמינית.

במחלקת בלט: שתי מכונות היידלברג שמינית לביצוע הטבעות פוילים, שטנצים לחיתוכים מיוחדים, ומיספור. וכן, מכונה ידנית להטבעה על ספרים מוכנים וכריכות קשות.

במחלקה הדיגיטלית: מדפסות זירוקס באיכות גבוהה (גודל נייר: 33+48.8 ס"מ)

במחלקת כריכיה: מכונות פורפורציה, ביגים (אוטומטית וידנית), מכונות קיפול, איסוף, סיכות, ספירלה וקפסולציה.

במחלקת סובלימציה: הדפסה על תויות מתכת או בדים.

יש באפשרותנו להפיק מגוון רחב של מוצרים, מעבודות שוטפות כמו ניירת משרדית, פרוספקטים, פליירים, כרטיסי ביקור, ניירות מכתבים, פנקסי חשבוניות וקבלות.. וכן עבודות איכות מורכבות, כגון פולדרים וחוברות למיניהן.
ייחודנו הבולט בשוק הינו ביצוע הטבעות פויל זהב, כסף, ברונזה, או הולוגרמות, וכן ביצוע הבלטה עוורת והבלטה בתנור (טרמית).

אנו גם מציעים מגוון מזכרות לאירועים וחגים, כמו: ברכות מזון (נוסח תימני, עדות מזרח, אשכנז), הפרשת חלה ותרו"מ, סדר הבדלה, סידורי כיס מנחה וערבית או שחרית (נוסח תימני או עדות מזרח), שירונים בהם לקט שירים מוכרים, ברכת הלבנה, ברכת הבית, אשר יצר, ברכות התורה, ברכות השחר, קריאת שמע על המיטה, חוברת שירי חנוכה, הגדה של פסח ועוד ועוד....

בנוסף, מוציאים לאור ספרים בכריכה קשה בכמויות קטנות.

והכל במחירים השווים לכל נפש...

אנו תמיד משתדלים לעדכן, לשדרג ולהוסיף למאגר המזכרות והמוצרים שאנו מפיקים. תגובות, הערות והארות תתקבלנה עם חיוך... אנו פתוחים להצעות ולרעיונות שלכם, על מנת להשתפר במהדורות הבאות.

להזמנות התקשרו: 035602705 או השאירו פרטים

למעלה
ווצאפ